چرا آریا سایان گستر؟

سه دهه تجربه

شرکت آریا سایان گستر بعنوان اولین و تنها تولید کننده دستگاه های ویبراسیون صنعتی در ایران از سال 75 با نام «ایران ویبره» فعالیت خود را آغاز نمود و در ادامه با مشارکت با شرکت‌های اروپایی جهت بهره گیری از تجارب این شرکت‌ها تحت عنوان «آریا سایان گستر» فعالیت خود را ادامه داد. آریا سایان گستر در این سه دهه با کمک مهندسین و متخصصین ایرانی و با بهره‌گیری از علم و صنعت روز دنیا سعی در افزایش کمیت و کیفیت محصولات خود نموده است. این تجربه عملی به ما کمک می کند بهترین خدمات و بالاترین کیفیت ممکن را مطابق نیاز مشتریان ارائه دهیم.

 

تولید داخل مطابق با استانداردهای جهانی

آریا سایان گستر بعنوان شرکتی دانش بنیان با بهره گیری از علم روز دنیا و توسط متخصصین داخلی محصولات خود را تولید می‌کند. خرید محصولات این شرکت علاوه بر کمک به رونق اقتصادی و حمایت از تولید داخلی به ارتقاء این صنعت و دانش مربوطه در کشور یاری می رساند. همچنین محصولات این شرکت به دلیل طراحی و تولید داخلی توانایی سفارشی سازی براساس نیاز مشتریان، تعمیرات و خدمات فنی در اسرع وقت را دارند. شایان ذکر است تولیدات این شرکت از نظر کیفیت با بهترین رقبای اروپایی قابل رقابت بوده ولی نرخ و قیمت بسیار پائینتری نسبت به این رقبا دارد.

 

مشاوره فنی و آموزش

فرآیند ویبراسیون مکانیزمی مکانیکی- شمیایی است که توانایی بهره برداری مطلوب از آن نیازمند دانش و تجربه عملی مختص به آن است. یکی از مهمترین مزایای استفاده از محصولات آریا سایان گستر بهره مندی از نزدیک به سه دهه دانش و تجربه متخصصین این شرکت و راهنمائی های لازم هنگام استفاده از ماشین آلات است. آموزش‌های فنی و ارائه مشاوره‌های تخصصی یکی از مهمترین فاکتورهای امکان بهره برداری از این دستگاه هاست که رقبای خارجی از آن بی بهره هستند. ولی تیم فنی آریا سایان بعنوان همراهی همیشگی از لحظه خرید همراه شما خواهد بود.

این شرکت با تست رایگان قطعات مشتریان در زمان خرید ضمن ارائه خروجی ملموس به مصرف کننده جهت جلب اطمینان خاطر آنها، پیشنهادی فنی در خصوص دستگاه و مواد مصرفی مناسب را به تناسب نیاز مشتری ارائه می دهد. همچنین متخصصین این شرکت در هر زمانی که  نیاز باشد آماده تست رایگان قطعات، تولیدات و متریال جدید مشتریان  و ارائه مشاوره فنی رایگان می باشند.

 

گارانتی

محصولات آریا سایان گستر یکسال گارانتی رایگان کلیه قطعات را دارا است. در صورت بروز هرگونه مشکل در این مدت این شرکت متعهد خواهد بود در کمتر از 48 ساعت و به صورت رایگان عیب‌یابی و رفع مشکل نماید. پوشش‌های پلی‌اورتانی این دستگاه‌ها نیز که جزو مهمترین قسمت‌های مصرفی این دستگاه‌ها است، تا یک دهه توسط این شرکت تضمین می گردد.

 

خدمات پس از فروش

آریا سایان گستر تا 10 سال تضمین ارائه خدمات به محصولات خود را می دهد. ارائه خدمات پس از فروش به دلیل کارکرد غالباً دائم این ماشین‌آلات مزیتی رقابتی برای محصولات این شرکت محسوب می گردد که رقبای خارجی از آن بی بهره هستند. ما متعهدیم در صورت بروز هرگونه مشکل و ایراد فنی تیم خدمات پس از فروش آریا سایان گستر در کمترین زمان ممکن ماشین آلات شما را به فرآیند تولید بازگرداند.

 

 

تامین مواد و لوازم مصرفی

تامین مواد و لوازم مصرفی، اعم از سنگ‌های سایش سیلیکونی و پلیمری، سنگ‌های پورسلنی پولیش، ساچمه ها، گرانول‌ها، کامپاندها و شامپوهای شست‌وشو، سایش، چربی زدا، ضد زنگ، اکسبد زدا و سایر شامپوهای مربوط به فرآیندها و آلیاژهای مختلف توسط آریاسایان گستر تولید و یا تامین می‌گردد. مواد مصرفی مربوطه بنا به نیاز هر مصرف کننده و بنا به تشخیص تیم تخصصی این شرکت در اندازه، اشکال و فرمولاسیون مختلف به مشتریان پیشنهاد و ارائه می گردد. در صورتی که مواد مصرفی ماشین آلات وارداتی اغلب بدون در نظر گرفتن نیاز مصرف کننده و در یک نوع خاص ارائه می گردد. استفاده از لوازم مصرفی مناسب موجب افزایش بهره وری و همچنین خروجی ماشین آلات می گردد.

 

اتوماسیون کردن سیستم تولید

آریا سایان گستر با توجه به پیشینه و سابقه خود توانایی ارائه مشاوره‌های فنی در خصوص اتوماسیون کردن فرآیندهای تولیدی مجموعه‌های صنعتی را دارد. تولید ماشین آلات سفارشی برای خطوط تولید قطعات و اتوماتیزه نمودن فرآیندهای پلیسه گیری، باربرداری و پرداخت قطعات متناسب به نیاز واحدهای صنعتی از دیگر توانایی های این شرکت است که سابقه بسیار خوبی در این خصوص با  مجموعه‌های بزرگ صنعتی و تولیدی را نیز در رزومه خود دارد.