ما هو الاهتزاز؟

أسئلة مكررة

این فرآیند برای طیف گسترده ای از مواد اعم از انوع فلزات و آلیاژها، سنگ ها و .... قابل استفاده است. ما برای قطعات لاستیک و اورینگ‌ها هم راه حلی داریم. دستگاه توربو یا سانتریفیوژ می‌تواند مشکلات فرآیند تولید شما را رفع کند. همچنین شما می توانید با تماس با واحد فروش ما راهنمایی های فنی لازم را در مورد سایر مواد بگیریدT و یا هر قطعه ای با هر متریالی را می توانید برای ما ارسال کنید و ما علاوه بر راهنمایی فنی، تستی رایگان روی قطعه شما انجام می دهیم.

دستگاه مناسب شما بر اساس چند پارامتر انتخاب می شود؛ اندازه بزرگترین قطعه، کیفیت تولید قطعه، فرآیندهای مورد نیاز و تیراژ تولیدی شما. کارشناسان ما بر اساس تست رایگانی که روی قطعات شما انجام می دهند می توانند برآورد نسبتا دقیقی انجام داده و پیشنهادی فنی مناسب برای شما ارائه دهند.

ما برای جلب نظر و اطمینان شما، قطعات شما را به صورت کاملا رایگان تست کرده و نتیجه را در اختیا شما قرار می‌دهیم تا بصورت عینی و عملی خروجی دستگاه را روی قطعه خود مشاهده نمائید. پس از عقد قرارداد نیز ما موظف خواهیم بود پس از راه اندازی و آموزش، بتوانید خروجی مناسب مطابق با قطعه تستی نمونه را انجام دهید.

از طریق فرم مشاوره سایت (در نوار ابزار بالای صفحه) می توانید اطلاعات خود را ثبت کنید و یا با شماره تماس های شرکت ارتباط برقرار نمائید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و آدرس و شرایط ارسال را به شما اعلام نموده و پس از رسیدن قطعات، تست های مربوطه را برای شما انجام می دهند و نمونه ها براس شما رسال می گردند. در صورت ابراز رضایت شما از نتیجه حاصله، کارشناسان ما پیشنهادی فنی مناسب را در اختیار شما قرار خواهند داد.

بسته به جنس قطعات شما و فرآیند مورد نیازتان مدیا و کامپاندهای مناسب از طرف متخصصین ما به شما پیشنهاد می گردد. همانطوری که گفته شد در مرحله تست رایگان کارشناسان ما فرآیندهای مختلف را آزمایش نموده و بر اساس بهترین خروجی، پیشنهادی مناسب به شما می دهند.

میزان سنگ و کامپاند بر اساس اندازه و حجم دستگاه تعیین می شود. به صورت کلی 70% از حجم دستگاه باید توسط مدیا پر شود تا خروجی مناسبی گرفته شود. میزان شارژ دستگاه برای هر پارت کاری و نحوه عملکرد آن پس از استقرار ماشین آلات در محل مشتریان توسط تیم فنی ما در محل مشتری به صورت کامل آموز شداده می شود. همچنین دستور العملی مکتوب نیز به همراه قرارداد بر اساس فرآیندها، قطعات و نیازهای مشتریان تدوین و ارائه می گردد.

این موضوع وابسته به کیفیت تولید، جنس قطعات، فرآیندهای مورد نظر شما و اندازه قطعات است. ما بر اساس این آیتم ها دستگاهی به شما پیشنهاد می دهیم که تیراژ مورد نظر شما را برآورده سازد.

این انتخاب وابسته به نظر شما، میزان تیراژ و سرعت عملکرد مورد نیاز شماست. دستگاه های ویبره همه فرآیندها را انجام می دهند. تنها مسئله اصلی تعویض مدیاهای هر فرآیند و پر و خالی نمودن ماشین آلات می باشد. انتخاب تعداد دستگاه به میزان هزینه کرد هر مشتری، تیراژ و سرعت مورد نظر وی بستگی دارد.

راه اندازی سیستم ویبره زیرساخت خاص و پیچیده ای نیاز ندارد. برق سه فاز، خروجی آب دستگاه و هدایت به چاه و فضایی محدود کل زیرساخت مورد نیاز این دستگاه است.

کامپاندهای ضد زنگ مخصوص آریا سایان از اکسید شدن قطعات شما حین فرآیند جلوگیری نموده و ویبره های خشک کن با خشک کردن سریع قطعات به صورت کامل از قطعات محافظت می کند.

صدای دستگاه به هیچ عنوان در محیط کاگاهی و صنعتی آزاردهنده نیست. ولی علی رغم این دستگاه درپوشی صداگیر دارد که می توانید هنگام خرید بعنوان یکی از ملزومات سفارش گذاری کنید. این صداگیر صدای دستگاه را تا حدود بسیار بالا خنثی می کند.

زیر دستگاه لرزه گیرهایی تعبیه شده است که به هیچ عنوان ضربه و لرزشی به کف یا سازه وارد نمی کند.

شما می توانید در خروجی دستگاه یک سپتیک کوچک طراحی نموده و آب و لجن خروجی را بازیافت نموده و مواد لازم را استخراج نمائید.

مدت زمان به جنس قطعه، اندازه قطعه، کیفیت تولید، فرآیند و خروجی مد نظر شما بستگی دارد. تیم فنی ما در مرحله تست و مشاوره این اطلاعات را به صورت حدودی در اختیار شما خواهند گذاشت.

مدیاهای سایشی در سخت ترین حالت کارکرد و یا تایم بالای کاری در هر ماه نهایتا تا 10% ساییده و کوچک می گردند. سنگهای پولیش مصرفی نبوده و ساییده نمی شوند.

نحوه استفاده و بهره برداری دستگاه به صورت کامل به شما و نیروهای فنی شما آموزش داده می شود. شایان ذکر است این دستگاه عملیات اپراتوری پیچیده و مشکلی ندارد و با آموزش، نیروهای فنی می توانند بالاترین عملکرد را از دستگاه بگیرند. همچنین دستگاه های ویبره شرایط سختی برای نگهداری نداشته و بجز گریس کاری و سرویس دوره ای محدود شرایط نگهداری پیچیده ای ندارند.

آریا سایان گستر یکسال کلیه قطعات و کل دستگاه را گارانتی می نماید. همچنین 10 سال خدمات پس از فروش از تعهدات این شرکت می باشد که اطمینان خاطری از جانب شرکت برای مشتریان جهت تامین قطعات و یا تعمیر احتمالی دستگاه ها است.

این فرآیند به نیروی کارگری زیادی نیاز ندارد و صرفا در هر پارت کاری اپراتور مربوطه می بایست قطعات را پر و خالی نماید. از این منظر در هر روز کاری نهایتا یک کارگر 2 الی 3 ساعت درگیر فرآیند این دستگاه خواهد بود.